Samsung. Certyfikat autoryzacji 2016

W dniu 09.02 Damian Ciesielski, współwłaściciel ERDA Invest otrzymał certyfikat serwisowy firmy Daikin

Firma Erda Invest działa na rynku od 2010 roku, jednak część jej założycieli wniosło do firmy prawie 20-letnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Proponujemy Państwu profesjonalne doradztwo, sprzedaż i serwis urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania oraz osuszania powietrza.

W kadrze zarządzającej firmy znajdują się także założyciele firmy Klimstat , jednej z najdłużej działających na rynku firm, świadczących usługi w dziedzinie klimatyzacji i chłodnictwa.

 W naszym zespole znajdą Państwo doświadczonych handlowców, profesjonalnych instalatorów oraz wykwalifikowanych serwisantów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, stale podnosząc kwalifikacje naszych pracowników.

Oferujemy Państwu bogaty asortyment produktów, w tym m.in. tak renomowanych firm MDV, DAIKIN, SAMSUN, LG czy TREANE, a także rozwiązania innych liderów branży klimatyzacyjnej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marek Daikin, MDV i Samsung.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji jak i klientów indywidualnych.


Nasi Partnerzy
Nasza misja
Dbałość o pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortu u Klienta na każdym etapie transakcji: poczynając od profesjonalnego doradztwa, poprzez zakup produktu i usługi w korzystnej dla Klienta cenie oraz profesjonalny montaż, aż po kompetentną opiekę serwisową.
Firma | Realizacje | Zaufali nam | Usługi i produkty | KontaktFirma Erdainvest to fachowcy z 20-letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjnej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, sprzedaż i serwis różnego typu urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania, a także osuszaczy powietrza.

Erda Invest
ul. Przecław 3D
72-005 Przecław
tel.: +48 602 482 782
tel.: +48 735 027 037
Erda Invest to profesjonalna firma branży klimatyzacyjnej, chłodniczej i grzewczej. Autoryzowany przedstawiciel uznanych marek światowych: MDV, DAIKIN, SAMSUNG, LG, TREANE. Zapraswzamy do współpracy.